Spotkanie z Katarzyną Zychlą – autorką książek dla dzieci

   13 maja 2015 r. uczniowie z klas pierwszych mieli okazję spotkać się z autorką książek dla dzieci panią Katarzyną Zychlą. Z zaciekawieniem słuchali fragmentów najnowszej książki „Zuza czeka na tygrysa”. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowanych przez autorkę rymowankach- zgadywankach. W nagrodę otrzymały zakładki do książek ozdobione wierszykami p. Zychli.
Halina Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content