Spotkanie z Francuzami

   W ramach współpracy międzynarodowej uczniowie klasy 3a rozmawiali z rówieśnikami z zagranicy w języku angielskim podczas wideokonferencji. Uczniowie musieli przedstawić się i powiedzieć kilka zdań o sobie kolegom z Francji. Następnie dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę “Panie Janie” po angielsku, polsku i francusku. Było to pierwsze takie spotkanie naszych trzecioklasistów. Uczniowie byli bardzo podekscytowani i już nie mogą się doczekać następnych działań projektowych.
   Zapraszam do obejrzenia relacji ze spotkania.
Izabela Mielniczek
 

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content