Spotkanie wigilijne w klasie 2b

   W piątek, 20 grudnia 2013 r. w klasie 2b odbyła się wigilia klasowa. Rozpoczęła się występem zorganizowanym przez dzieci i Panią Wychowawczynię Irenę Wiącek. Po przedstawieniu i zaśpiewaniu piosenek wszyscy przełamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Później zasiedliśmy do pięknie nakrytego stołu, na którym znajdowały się potrawy wigilijne przygotowane przez naszych rodziców. Tradycyjnie rozpoczęliśmy od czerwonego barszczu z uszkami. Po posiłku śpiewaliśmy kolędy i trochę tańczyliśmy. Następnie nadszedł czas na prezenty – otrzymaliśmy jajka niespodzianki i przygotowane przez naszą Panią legendy chrześcijańskie oraz puzzle.
   Dzięki Pani Irenie oraz rodzicom, którzy pomogli nam w przygotowaniu tak pięknej wigilii, będziemy mogli mile wspominać takie spotkanie.
Uczniowie klasy 2b

fot. Irena Wiącek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content