Spotkanie klas 3a, 3d i 3e z p. st. sierż. Piotrem Dudkiewiczem

   Dnia 2.września 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach obchodzono Dzień Weterana Walk o Niepodległość Rzeczpospolitej. Z tej okazji klasy 3a, 3d i 3e odwiedził wyjątkowy gość, pan st. sierż. Piotr Dudkiewicz, żołnierz wojska polskiego, który jest współczesnym weteranem. Opowiedział uczniom o pracy i wyposażeniu wojska, zapoznał dzieci z historią tego dnia, a także wydarzeniami pierwszego września, wytłumaczył, kim jest weteran i kombatant. Dzieci miały okazję przymierzyć hełm wojskowy i maskę przeciwgazową. Była to ciekawa lekcja patriotyzmu, za którą dzieci podziękowały gościowi pamiątkowym dyplomem i brawami.
Patrycja Dudkiewicz, Małgorzata Łukowska, Wioletta Mutwil

fot. Piotr Pałac i Patrycja Dudkiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content