Sportowe osiągniecia

Piłka nożna

   Wiktor Jelski uczeń klasy 6f trenuje piłkę nożną w Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego w Zielonej Górze. W miniony weekend (9-11 października) chłopcy brali udział w turnieju SBG CUP w Jarocinie. Chłopcy wygrali wszystkie mecze aż do finału. W finale ulegli APR Reissa z Poznania zajmując 2 miejsce. W turnieju brały udział między innymi takie zespoły jak: Warta Poznań, APR Reissa, Progress Gorzów czy APF Zielona Góra. Brawo Akademia! Brawo Drużyna! Brawo Wiktor!


Akrobatyka sportowa

   Zuzanna Jelska uczennica klasy 7c wraz z koleżankami z klubu Weroniką Szik i Anną Wołowicz brała udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Akrobatyce Sportowej w Łańcucie. Trójka dziewcząt zajęła 9. miejsce w finale. Zawody odbyły się 2-4 października 2020 r. Zuzanna wraz z koleżankami trenują w Uks-Akro Dwójka w Żarach. Gratulacje!Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content