Sport, sport, sport

 
Piątki piłkarskie
   W kwietniu odbyły się turnieje piątek piłkarskich klas 4., 5., 6. Wśród czwartoklasistów najlepsza okazała się drużyna z klasy 4d. Najlepsza z klas piątych była drużyna klasy 5c, a wśród szóstych klasy 6c. Najlepsze drużyny zmierzą się w czerwcu o miano Mistrza Szkoły w piątkach piłkarskich. Turnieje przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Maciej Marciniak, Aleksander Stachów.
 
 
Puchar Mlecznego Startu
    Reprezentacja naszej szkoły w dniu 14.04.2008 r. wzięła udział w eliminacjach rejonowych turnieju piłkarskiego „Puchar Mlecznego Startu 2008”. Mecze rozgrywane były na boiskach III-ligowej drużyny Lechii Zielona Góra. W turnieju tym spotkaliśmy się m.in. z drużynami z Lubska, Zielonej Góry, Krosna Odrzańskiego oraz Bobrowic. Po dobrej grze drużyna awansowała do etapu wojewódzkiego. Rozgrywki finałowe Turnieju Wojewódzkiego odbyły się 22.04.2008 r. na obiektach piłkarskich Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim. Tu spotkaliśmy się ponownie z drużyną z Krosna Odrzańskiego oraz z Gorzowa Wlkp. Nowej Soli i Słubic. Po znakomitych meczach drużyna odniosła wielki sukces, awansując do półfinałów krajowych. 26.04.2008 w Łodzi odbył się półfinał krajowych rozgrywek Pucharu Mlecznego Startu. Los połączył nas z takimi drużynami jak Pogoń Szczecin, UKP Zielona Góra, UKP Trzebiatów. Po zaciętej walce awansowaliśmy do 1/8 finału. Tam spotkaliśmy się z drużyną SMS Łudź i musieliśmy uznać wyższość późniejszego zwycięzcy turnieju.
   Drużyna wystąpiła w następującym składzie:
Marcin Krzywniak, Radosław Żebrowski, Damian Struś, Maciej Wróbel, Kamil Kielbowicz, Kamil Olejnik, Jakub Wojtalewicz, Łukasz Jasiulewicz, Jonatan Rybaczek.
Rezerwowi:
Kamil Sawicki, Patryk Frukowski, Dawid Kopczyński.
Gratuluję zawodnikom i życzę dalszych sukcesów.
 
Trener Aleksander Stachów

Galeria

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content