Spektakle profilaktyczne w naszej szkole

   20.05.2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyły się spektakle profilaktyczne teatru „Grupa T” z Torunia zatytułowane: „Strach ma wielkie oczy”. W występach wzięli czynny udział wszyscy uczniowie klas I-VI. Dzieci były zafascynowane kolorowymi kostiumami aktorów, żywymi dialogami oraz oddziałującymi na wyobraźnię utworami muzycznymi. Niektórzy uczniowie mieli możliwość czynnego uczestnictwa w przedstawieniu. Wszystkie dzieci szukały alternatywy dla zachowań destrukcyjnych, agresywnych. Podawały własne sposoby rozładowania negatywnych napięć. Poznały sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Było to wartościowe i pouczające przedsięwzięcie.
   To artystyczne wydarzenie mogło być zrealizowane dzięki otrzymaniu przez szkołę środków z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach.
Aneta Kochanowicz

fot. Aneta Kochanowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content