Spektakl iTeatru pt. „Psiakość”

   „Psiakość” Wspólnie z uczniami klasy 5f uczestniczyłam w spektaklu iTeatru. Obejrzeliśmy przedstawienie z Teatru Lalek w Olsztynie w reżyserii Marioli Ordak-Świątkiewicz pod tytułem „Psiakość”. Poznaliśmy adresowaną do szerokiego grona publiczności, ciepłą, zabawną, pełną uroku, wzruszającą historię o wartościach uniwersalnych: przyjaźni, miłości, bliskości, nadziei i zaufaniu. Występ aktorów i lalek przeplatały projekcje multimedialne. Cieszę się, że dzięki cyfryzacji wzięliśmy udział w prawdziwej uczcie dla oka i ucha – Jola Kozińska, wychowawczyni 5f.

fot. Jolanta Kozińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content