SMACZNIE, ZDROWO, KOLOROWO W 2d

   Przez cały rok propagujemy w klasie zdrowe odżywianie. Dzieci zapoznały się już z piramidą zdrowia. Dowiedziały, jakie produkty należy jeść, aby być zdrowym. Dbając zatem o zdrowie podjęły wielkie wyzwanie-przygotować dla siebie drugie śniadanie. Z przyniesionych produktów wykonały kanapki, które były smaczne, zdrowe, kolorowe i szybko znikały z talerzy.
Halina Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content