Singing is fun

   28 listopada 2012 roku odbyła się VI edycja Regionalnego Konkursu Piosenki angielskiej „Singing is fun”. Konkurs odbył się w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze. Nasza uczennica Gabrysia Rubczyńska z klasy IVb uzyskała wyróżnienie. Pięknie wykonała piosenkę Céline Dion „My Heart will go on”. Śpiewać każdy może, ale nie wszystkim udaje się osiągnąć taki sukces. Gratulujemy i czekamy na dalsze laury.
Katarzyna Szczepaniak
fot. Katarzyna Szczepaniak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content