Rozgrywki Ligi Mistrzów w mini-siatkówce

   Drodzy Uczniowie! W naszej szkole rozpoczynają się rozgrywki Ligi Mistrzów w mini-siatkówce grup mieszanych. Każda klasa wyznacza sześciu graczy i rezerwowych do gry w mini-siatkówkę. Zespoły rywalizują między sobą o jak najlepsze miejsce i zdobycie Pucharu oraz Szarfy NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA, SUPER LIBERO, ZAWODNIKA FAIR PLAY I ZGRANEGO ZESPOŁU. Początek sportowych zmagań już jutro. Trzymamy za Was kciuki. Relacje i zdjęcia zobaczycie już wkrótce na blogu.

Dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji życzy

KOORDYNATOR PROJEKTU:
Elżbieta Jusińska


Pogadanka z pielęgniarką na temat zdrowego żywienia

   W dniu 4.11.2013 r. pielęgniarka szkolna, p. Lucyna Głowacka, przeprowadziła w kl. VIa pogadankę na temat zdrowego odżywiania. Uczniowie podawali przykłady zdrowych diet oraz dyskutowali o zdrowym odżywianiu. Dziękujemy za cenne wypowiedzi oraz za owocną wymianę myśli. Zobaczcie, staramy się na szkolnych gazetkach ściennych przekazać Wam cenne wiadomości na temat ZDROWEGO ŻYWIENIA.
Koordynator projektu „WF z klasą”
Elżbieta Jusińska
fot. Elżbieta Jusińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content