Rok szkolny 2013-2014

   W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim – uczniom, ich rodzicom i opiekunom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym – dużo sił i wytrwałości w wykonywaniu zwykłych, codziennych obowiązków. To one bowiem składają się na coś większego, na sukces w wychowywaniu, w nauce, sukces, który daje mnóstwo satysfakcji i radości.

   A więc: kochajmy poniedziałki i wczesne wstawanie, nie zapominajmy piórników, książek i zeszytów, róbmy lekcje przed wyjściem na dwór lub przed uruchomieniem ulubionej gry; szanujmy się wzajemnie, uśmiechajmy się, uczmy się, a czerwiec nadejdzie szybciej, niż myślimy 😉

   Na zachętę, prezentowany już na stronie internetowej naszej szkoły, człowiek-orkiestra, który, to wyraźnie widać, kocha to, co robi. I my kochajmy to, co robimy przez dziesięć miesięcy naukowych zmagań.

Administratorzy

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content