Rózga pod choinką

    Minęły dwa tygodnie. W tym czasie, niestety, śnieg nie spadł, a mimo to wokół zrobiło się bardzo świątecznie. W oknach pojawiają się choinki, a za oknem szara, dżdżysta jesień, na szczęście rozświetlona licznymi kolorowymi lampkami. No cóż, śnieg będziemy prawdopodobnie oglądać w telewizji bądź na Antarktydzie, jeśli tam się wybierzemy.
    W szkole odbyły się zebrania z rodzicami. Na drugi dzień wielu z Was chodziło ze strutymi minami. Ciekawe dlaczego? – zob. tytuł. Jutro ostatni dzień nauki, ostatnie spotkania świąteczne, które organizujecie na lekcjach wychowawczych. Dzielicie się opłatkiem, spożywacie potrawy wigilijne, śpiewacie kolędy przy pięknych choinkach oraz składacie sobie życzenia, do których i my się dołączamy. Życzmy Wam wielu przytulnych dni, dużo życzliwości i serdeczności wokół Was, trafionych prezentów, a w nadchodzącym Nowym Roku 2009 spełnienia wszystkich dotychczasowych niespełnień.

    Przypominamy, że jeśli zechcecie kogoś pozdrowić (tak świątecznie) lub złożyć życzenia (takie świąteczne), to nadsyłajcie je na adres sp1zary@poczta.fm. Postaramy się je opracować i umieścić na stronie. I w ten sposób, kiedy nadejdzie świąteczna przerwa, będziemy w stałym kontakcie.

Administratorzy

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content