Ranking szkół na FunEnglish.pl


   Jedynka uplasowała się na 8. miejscu spośród 264 szkół z całej Polski! W sumie nasi uczniowie spędzili już 454 godziny 54 minuty i 55 sekund na platformie e-learningowej. Średnio jedna osoba z naszej szkoły poświęciła 2 godziny 23 minuty i 39 sekund na naukę języka angielskiego poprzez FunBook. 86,36% uczniów wykazuje się częstą aktywnością. Ada Kopeć jest w ścisłej piątce najaktywniejszych użytkowników w Polsce, uzyskała 12 poziom (Exp. 6616). Przypominam wszystkim uczniom, że darmowy dostęp do platformy jest zapewniony tylko do 26 lutego 2012 r. Dlatego zachęcam do jeszcze aktywniejszego korzystania z zasobów na FunEnglish.pl!
Karolina Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content