Randka z książką

   W dniu św. Walentego 14 lutego biblioteka szkolna zaprosiła uczniów i nauczycieli na randkę z książką. W miej, walentynkowej atmosferze dzieci mogły poczytać sobie – lub drugiej połówce- wybraną książkę o miłości. Dowiedziały się również kim był św. Walenty i tak naprawdę skąd wziął się pomysł na Dzień Zakochanych i wysyłanie walentynek? Chętni uczniowie rozpoczęli walkę o książkę i walentynkowe słodkości w Valentine Challenge – miłosnym projekcie, który trwać będzie do końca lutego. Zapraszamy do biblioteki szkolnej nie tylko po książki o miłości… panie bibliotekarki Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska.

fot. Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content