“Ziemniak tu – ziemniak tam”

   Rewelacyjnie było nam na wykopkach z PTTK Pracowicie, wesoło i bardzo smacznie spędziliśmy sobotni, jeszcze letni czas na polu w Złotniku. SP 1 reprezentowało kilka Rodzin, którym serdecznie dziękuję za dołączenie do tej imprezy turystycznej. Licząc na to, że nasze grono w przyszłym roku będzie jeszcze większe, zapraszam do udziału w kolejnych akcjach PTTK. Już wkrótce Tydzień Turystyki w Żarach: 22 – 29 września 2019 r. Szczegóły na stronie internetowej www.zary.pttk.pl lub na Facebooku.
Joanna Naumik

fot. Joanna Naumik

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content