“Od młodości do dojrzałości”

   W sobotę, 31.01.2015 r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w festynie “Od młodości do dojrzałości” z okazji jubileuszu 60-lecia Oddziału 1 w Żarach. Jego organizatorem był Oddział 1 Banku PKO BP w Żarach. Spotkanie miało miejsce w Gimnazjum nr 3 w Żarach.
   Podczas festynu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. “60 lat PKO BP SA w Żarach”. Pracę plastyczną przygotowała uczennica klasy 5b Martyna Komenda.
   W ramach festynu odbyły się konkurencje sportowe, w których brały udział reprezentacje szkół podstawowych. Uczniowie mieli możliwość zmierzenia się w konkurencjach, takich jak bieg samuraja czy przeciąganie liny. W trakcie trwania obchodów 60-lecia uczniowie brali również udział w konkursie edukacyjnym wiedzy o Banku oraz mieli możliwość obejrzenia pokazu karate, tańca sportowego i pokazu kick-boxingu z udziałem Mistrzów Świata i Europy.
Edyta Pawlus

fot. Edyta Pawlus

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content