Przygotowania do uroczystych obchodów TRZYDZIESTOLECIA SP 1 w Żarach

   W poniedziałek, 31 sierpnia 2015 r., wszyscy pracownicy szkoły, pedagogiczni i niepedagogiczni, już od samego rana pracowali nad rozpoczętymi jeszcze w zeszłym tygodniu przygotowaniami do uroczystych obchodów TRZYDZIESTOLECIA JEDYNKI. Poczty sztandarowy i flagowy trenowały krok przed jutrzejszym apelem, zespół wokalny doskonalił śpiew, pozostali dopracowywali stanowiska z kronikami, zdjęciami, wspomnieniami i innymi atrakcyjnymi ciekawostkami z życia naszej szkoły.
   Zapraszamy wszystkich do szkoły, aby zapoznać się z przygotowanymi wystawami oraz do obejrzenia zdjęć.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content