Przegląd jasełek i pastorałek w „Lunie”

   16 stycznia, jak co roku, ponad 20 uczniów naszej szkoły wzięło udział w kolejnym już przeglądzie jasełek i pastorałek. Cały dzień spędzony w „Lunie” obfitował w moc wrażeń, wzruszeń i dobrą zabawę. Wartości duchowe przeplatały się z elementami artystycznej gry aktorskiej, a dzieci mogły stanąć na deskach prawdziwego teatru i zmierzyć się z własnymi marzeniami.
Marzena Bałdyga

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content