PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE PO ANGIELSKU

   12 kwietnia uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w spektaklu przygotowanym przez Międzynarodową Grupę Teatralną THE BEAR Educational Theatre z Pragi. Jest to grupa aktorów zrzeszająca native speakerów mówiących po angielsku z całego świata. Występuje od 1994 roku w wielu krajach europejskich, w tym we Francji, Austrii, Czechach, Polsce i na Słowacji, a w tym roku po raz pierwszy wystąpiła u nas w szkole.
   Dzieci obejrzały interaktywne przedstawienie pt. „The Alien Grammar Show” – o kosmicie, który przybył na Ziemię w poszukiwaniu swoich dzieci, Blipa i Blopa. W pościg za kosmitą udaje się dwoje agentów służb międzygalaktycznych (Agenci w czerni) z misją specjalną, aby schwytać Obcego. Zarówno kosmita jak i agenci potrzebowali pomocy widzów, dzięki czemu ten zabawny spektakl o wartkiej, zaskakującej akcji był również wyjątkowo wciągający. Uczniowie musieli uważnie słuchać, co mówił kosmita, gdyż zdarzało mu się mówić niepoprawnie po angielsku, a zadaniem dzieci było to wychwycić i poprawić. „The Alien Grammar Show” to nie tylko humorystyczna historia, ale również doskonała powtórka z tworzenia podstawowych pytań w języku angielskim.
Karolina Wojtiuk

Fotorelacja

fot. Piotr Pałac

 

Fragment spektaklu

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content