Program profilaktyczny „Debata”

   18.10.18 r. w klasach 8a i 7a oraz 22.10.18 r. w klasie 6c został zrealizowany program profilaktyczny „Debata”. Jest to program z zakresu profilaktyki alkoholowej przeznaczony dla młodzieży szkół podstawowych, u której w większości nie nastąpiła jeszcze inicjacja alkoholowa. Ma on charakter uprzedzający, jego zadaniem jest zapobieganie przedwczesnemu spożywaniu alkoholu i towarzyszącym temu konsekwencjom oraz promowanie postawy abstynencji.
   Zajęcia prowadził specjalista ds. uzależnień p. Zdzisław Rewaj. Uczniowie byli bardzo zadowoleni ze spotkania, o czym mogą świadczyć prośby podopiecznych o kontynuowanie tego typu zajęć. Program był zrealizowany dzięki środkom z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach.
Aneta Kochanowicz

alt

fot. Julia Gruchot

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content