Prognoza pogody

   W styczniu uczniowie klasy 3a podsumowywali swoją wiedzę na temat zmian zachodzących w przyrodzie w różnych porach roku. Podczas lekcji przyrody dowiedzieli się jakie są składniki pogody i jak wpływają one na jej zmianę. Zadaniem podsumowującym zajęcia o pogodzie było wcielenie się w prezentera pogody i zaprezentowanie jej jak prawdziwa Pogodynka. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i część z nich nagrała krótkie filmiki z prognozą pogody, a część zaprezentowała prognozę na żywo.

   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz prezentacji w krótkim filmie! Gratuluję wszystkim prezenterom!

Patrycja Dudkiewicz

fot. Patrycja Dudkiewicz
 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content