Prezentacje muzyczne na rzecz WOŚP

   W dniu 11.01. 2015 r. uczennice naszej szkoły, Milena i Marlena Wójtowicz, wzięły udział w prezentacjach muzycznych i licytacji na rzecz WOŚP. W koncercie, zorganizowanym przy Ratuszu, zaprezentowały dwie piosenki: Motylem byłam oraz Złota Jerozolima. Młode artystki zostały nagrodzone gorącymi brawami. Opiekunem dziewczyn była p. Izabela Kudokas-Drąg.

Izabela Kudokas-Drąg

fot. Izabela Kudokas-Drąg

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content