Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

   W dniu 20.01. 2015 r. odbył się Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę reprezentowały Milena Wójtowicz i Gabrysia Rubczyńska. Milena znalazła się w gronie zwycięzców, otrzymując tytuł LAUREATA KONKURSU. Wielkie gratulacje dla utalentowanej piosenkarki, wielkie gratulacje również dla Gabrysi. Milenę do konkursu przygotowały panie Izabela Kudokas-Drąg oraz Honorata Świacka.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmiku.
Izabela Kudokas-Drąg

fot. Izabela Kudokas-Drąg

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content