Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016

   15 grudnia w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbywał się Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Żary 2016. Naszą szkołę reprezentowały w dwóch kategoriach wiekowych: Marlena Wójtowicz z kl. III b i Milena Wójtowicz z kl. IV a. Obie dziewczynki zostały laureatkami Festiwalu: Marlenka w kategorii klas I-III, a Milenka w kategorii klas IV-VI. W sobotę podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku Miasta laureatki otrzymały pamiątkowe statuetki i nagrody oraz wystąpiły w koncercie laureatów. Serdeczne gratulacje.
Pozdrawiam
Izabela Kudokas-Drąg

alt

fot. H. Gola, S. Wójtowicz, I. Kudokas-Drąg

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content