Powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych

   W czwartek 3 października odbyły się w Lipinkach Łużyckich powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych, które przebiegły w ciężkich warunkach pogodowych. W różnych kategoriach naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny. Dziewczęta starsze (kl. 7-8) zajęły trzecie miejsce zdobywając brązowe medale. Dziewczęta młodsze (kl. 5-6) zajęły czwarte, chłopcy młodsi piąte, a chłopcy starsi szóste miejsce. Ogółem w zawodach wzięło udział 600 dzieci z całego powiatu.
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content