„Poeci dzieciom”. Szkolny konkurs recytatorski w klasach trzecich

   10.12.2013 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski klas trzecich. Trójka zwycięzców z każdej z klas trzecich spotkała się podczas konkursu międzyklasowego, by powalczyć o zaszczytne miejsca. Uczniowie recytowali wiersze wybranych przez siebie autorów.  

   W zmaganiach wzięło udział 12 uczestników. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poezją, kształtowanie umiejętności zapamiętywania przez dzieci treści utworów, pobudzanie aktywności twórczej uczniów, uwrażliwianie na piękno poezji, nabywanie doświadczenia w przemówieniach publicznych.  
   Jury w składzie: p. Małgorzata Łukowska, p. Teresa Mierzwińska oraz p. Katarzyna Król wyróżniło następujące osoby:

I miejsce – Weronika Żywica, 3c
II miejsce – Magda Ewert, 3d
III miejsce – Fabian Brzozowski, 3b

   Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Ocenie podlegały: opanowanie pamięciowe, wyrażanie emocji, tempo, siła głosu, umiejętność gospodarowania oddechem. Recytujący reprezentowali bardzo wysoki poziom. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!  

Monika Majerska

fot. Monika Majerska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content