Podsumowanie Szkolnego Konkursu Ortograficznego


11 maja 2021r w Naszej Szkole odbył się Konkurs Ortograficzny Klas Drugich i Trzecich. Celem konkursu było promowanie poprawnej polszczyzny oraz rozbudzenie motywacji do poznawania i utrwalania zasad ortograficznych. Reprezentanci klas drugich i trzecich wykonywali bardzo trudny test. Komisja konkursowa oceniła prace i wyłoniła następujących zwycięzców:

Klasy drugie

I miejsce – Szymon Śmiłowski z kl. 2A
II miejsce Amelia Polaczek z kl. 2B
III miejsce – Maksymilian Łódzki z kl. 2B

Klasy trzecie:

I miejsce Mateusz Śniatecki z kl. 3B
II miejsce Jacek Krasowski z kl. 3B
III miejsce Piotr Kondratowicz z 3C

Zwycięzcom gratulujemy doskonałej znajomości zasad ortograficznych! Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział oraz życzymy powodzenia w dalszym przyswajaniu zasad ortograficznych.

Organizatorzy: Irena Wiącek i Monika Majerska

Konkurs ortograficzny

fot.Monika Majerska i Irena Wiącek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content