Podsumowanie projektu W KIBICOWANIU ŁĄCZYMY POKOLENIA

   W poniedziałek, 15 grudnia 2014 r., w Urzędzie Miasta Żary odbyło się podsumowanie projektu „W kibicowaniu łączymy pokolenia”, który był realizowany od września we wszystkich przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjalnych naszego miasta. Zajął on 3. miejsce w ogólnopolskim konkursie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych „Razem bezpieczniej”. Promował zasady bezpiecznego kibicowania wśród różnych pokoleń mieszkańców Żar. Na jego realizację pozyskano 20 tys. złotych.
   W czasie uroczystości wręczono nagrody uczestnikom konkursów, które złożyły się na działania związane z realizacją projektu. Były to: konkurs literacki „Sportowiec, którego znam i podziwiam”, konkurs fotograficzny „Wesoły kibic” i konkurs na ulotkę „Kibicuję bezpiecznie”. Rozstrzygnięto też konkurs na najlepszego kibica. W czasie gali podsumowano również Żarską i Lubuską Olimpiadę Młodzieży.
   Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż nasza szkoła bardzo się zaangażowała w działania związane z realizacją projektu, jak również w organizację i przebieg samej gali. Panie Kucharki przygotowały pyszne przekąski, smaczne ciasta, kawę i herbatkę, którymi wszyscy delektowali się w przerwie Konferencji. Pan Piotr Pałac wykonał prezentację multimedialną oraz broszurę zawierającą prace uczniów nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie literackim, prowadzącymi spotkanie byli p. Iwona Szczuka i p. Aleksander Stachów, nad całością czuwała p. Dyrektor Agnieszka Ropska.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali i prezentacji multimedialnej oraz zapoznania się z pracami literackimi zamieszczonymi w broszurze.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski
alt
Prezentacja
alt
Broszura
FOTORELACJA

fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content