Podsumowanie nauki pływania

   Dnia 19 maja w Szkole Podstawowej nr1 odbyło się podsumowanie nauki pływania klasy 2b i 2c z szefem ratownictwa wodnego p. Zdzisławem Zdzitowieckim. Uczniowie otrzymali certyfikaty nauki pływania, a trzynastu z nich zdobyło kartę pływacką. Pan Zdzitowiecki przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznych wakacji i podsumował konkurs plastyczny zorganizowany przez basen „Wodnik” dla klas I i II. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody. Wystawa prac na holu szkoły. Gratulacje!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content