Podsumowanie nauki pływania kl. 2b i 2c

   Dnia 7.01.2016 r. odbyło się w naszej szkole podsumowanie nauki pływania kl. 2b i 2c. Zaprosiliśmy na spotkanie przedstawicieli WOPR-u w Żarach z p. Zbigniewem Zdzitowieckim. Pani wicedyrektor Honorata Kryszewska przywitała zaproszonych gości i podziękowała instruktorom pływania za efektywną pracę z dziećmi.
   Kurs podstawowej nauki pływania trwał od 5.10 – 14.12.2015 r. Łącznie kurs ukończyło 18 dziewczynek, 14 otrzymało certyfikaty, 4 otrzymało dyplomy, wśród chłopców kurs ukończyło 18, 12 otrzymało certyfikaty, 6 otrzymało dyplomy, 11 chłopców zdało egzamin na kartę pływacką.
   Przedstawiciele WOPR-u w Żarach zapoznali uczniów klas I-III z bezpiecznymi zachowaniami w czasie zimy i zbliżających się ferii.
Instruktorzy pływania:
Barbara Mantyk
Aleksander Stachów

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content