Podsumowanie konkursu „Master of English” 2014

   Dziewiątego kwietnia piętnastu reprezentantów z sześciu żarskich szkół podstawowych wzięło udział w III edycji Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego „Master of English” w ramach Macmillan Primary School Tournament II.
   Turniej językowy został zorganizowany we współpracy ze Szkołą Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Wydawnictwem Macmillan w Warszawie. Serdecznie dziękuję sponsorom – Pani Katarzynie Daniszewskiej ze Szkoły Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Panu Michałowi Łupkowskiemu z Wydawnictwa Macmillan za pomoc w organizacji, ufundowanie nagród oraz za osobiste uczestnictwo w konkursie.
   W walce o tytuł Mistrza Angielskiego uczniowie musieli popisać się nie tylko wiedzą gramatyczno-leksykalną, ale również umiejętnościami w zakresie słuchania i czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.
   Mistrzem języka angielskiego został reprezentant Szkoły Podstawowej nr 2, Miłosz Mistuń, wygrywając nagrodę główną – roczny kurs języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach. Wicemistrzami zostali Igor Walęsiak z Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Kamil Firganek ze Szkoły Podstawowej nr 5.

Wyniki Konkursu:
I miejsce: Miłosz Mistuń (Szkoła Podstawowa nr 2),
II miejsce: Igor Walęsiak (Katolicka Szkoła Podstawowa),
III miejsce: Kamil Firganek (Szkoła Podstawowa nr 5),
IV miejsce: Jakub Piwowarski (Katolicka Szkoła Podstawowa),
V miejsce: Magdalena Szewczyk (Szkoła Podstawowa nr 3),
VI miejsce (ex aequo): Rafał Drzewiński (Szkoła Podstawowa nr 5), Kamila Pok (Szkoła Podstawowa nr 8),
VIII miejsce: Jakub Nowak (Szkoła Podstawowa nr 5),
IX miejsce: Mateusz Słowik (Szkoła Podstawowa nr 3),
X miejsce: Nathan Ozimek (Katolicka Szkoła Podstawowa),
XI miejsce: Tomasz Szytuła (Szkoła Podstawowa nr 3),
XII miejsce: Julia Ryczkowska (Szkoła Podstawowa nr 1),
XIII miejsce: Daria Antonkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 1),
XIV miejsce: Marta Świdkiewicz (Szkoła Podstawowa nr 1),
XV miejsce: Wojtek Terebiński (Szkoła Podstawowa nr 8).

Gratuluję zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom dziękuję za udział. Specjalne podziękowania kieruję również do nauczycieli, którzy przygotowywali uczniów do tego konkursu.

Karolina Wojtiuk

fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content