PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ ZWIĄZANYCH

Z PROJEKTEM „WF  Z  KLASĄ”
   
   W piątek 13 grudnia w naszej szkole odbędzie się podsumowanie projektu WF Z KLASĄ. Przypomnimy sobie z dziećmi postulaty z SOS i podyskutujemy o tym, co się nam udało zrobić i nad czym w dalszym ciągu będziemy pracować. Przeczytamy także o zadaniach dodatkowych, a My wybraliśmy, przypomnijmy, ZDROWE ODŻYWANIE; wybraliśmy też zadania, z którymi się zmierzyliśmy. Obejrzymy relacje z działań i wspomnimy, jak się staraliśmy zaangażować w działania związane z projektem. Wręczymy nagrody dzieciom, które prowadziły swój blog. Będzie wesoło, kabaretowo i muzycznie, zaprosimy też gości. Pani Dyrektor Agnieszka Ropska podsumuje zadania i zakończy projekt oraz podziękuje wszystkim za udział.
   DZIĘKUJEMY. DO ZOBACZENIA!  
   Zespół WF Z KLASĄ w SP 1 w Żarach.  
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska 

Konkurs tańca TALENT SHOW w SP 1 w Żarach

   Samorząd Uczniowski, którego opiekunką jest p. Iwona Szczuka, prężnie działa w naszej szkole. Razem z nami zorganizował 28 listopada 2013 r. TALENT SHOW. Regulamin konkursu przewidywał wykonanie przez reprezentantów wszystkich klas tańca do muzyki. Rywalizacja była wspaniała, uczestnicy starali się zdobyć trofeum. Wybór zwycięzców okazał się nie lada zadaniem, ponieważ przygotowano niezwykle ciekawe i urozmaicone układy taneczne. Jury kierowało się w swoich wyborach i ocenie ściśle określonymi kryteriami. Zobaczcie zdjęcia i sami oceńcie, czy zabawa była udana.

   Dziękuję wszystkim za przygotowanie i dobrą zabawę.

Pozdrawiam
Elżbieta Jusińska
  fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content