Podsumowanie akcji charytatywnych i wolontariatu w klasach I-III


Miło jest nam poinformować, iż 4 lutego zostali nagrodzeni uczniowie klas I-III, którzy wyróżnili się pomocą i dobrym sercem na rzecz środowiska lokalnego w roku 2021, biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych, a także działając poza akcjami jako wolontariusze. Na uczniów klas starszych również czekają wyróżnienia i skromne upominki, które zostaną im wręczone przez wychowawców. Zdjęcia naszych starszych wolontariuszy umieścimy po ich powrocie do szkoły. Jeszcze raz serdecznie Wam gratulujemy i dziękujemy za Wasze WIELKIE !

Aleksandra Witkowska i Patrycja Dudkiewicz

Wolontariat

fot. Patrycja Dudkiewicz


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content