Pocztówki z wakacji

   Lipiec i sierpień to czas wypoczynku, ale od razu trzeba dodać – najlepiej, gdyby był to aktywny wypoczynek. Jazda na rowerze, spacery, wędrówki po lesie czy plaży. No i oczywiście – tylko i wyłącznie z aparatem fotograficznym w ręku. Warto utrwalać piękno przyrody, już za dwa, trzy miesiące nie będzie okazji do robienia zdjęć cudom natury, które ujawniają się tylko wiosną, latem i wczesną jesienią. Jeszcze tylko kilka dni wolnego, zachęcam więc do wyjścia z domu i obserwowania piękna Ziemi. Pamiętajcie przy tym o zasadach bezpieczeństwa. Zapraszam też do obejrzenia garści zdjęć-widokówek z wakacji…

…z pobytu na wsi…
 

…z wędrówek brzegiem królestwa Posejdona…

…z rowerowej wyprawy z Żagania do Zielonego Lasu w Żarach przez Siodło, dawne Kunice i Łaz, podczas której mogłem bliżej poznać historię naszych ziem.
 

Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content