Pióra aniołów lecą z nieba!

   Pisałem tutaj trzy czy cztery lata temu, iż późną jesienią Bóg spogląda na Ziemię i zaczyna się smucić. Dlaczego? Bo jest ona brzydka, szara, pozbawiona życia. Rozkazuje wówczas aniołom, aby coś z tym zrobiły. I co? I przykrywają świat swoimi piórami, a my to nazywamy śniegiem. Ale jak wytłumaczyć sobotni atak zimy? Pomyłka niebios? Ziemia nie jest wszak jeszcze szara! Sami zobaczcie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć zrobionych w niedzielny poranek.
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content