Pierwsza pomoc na lekcjach wychowania fizycznego

   Co roku w czasie lekcji wychowania fizycznego przypominamy dzieciom o zasadach udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie ćwiczą na fantomach, małym i dużym, które otrzymaliśmy od fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzieci klas IV-VI otrzymały książeczki z zasadami udzielania pierwszej pomocy oraz papierowe telefony, służące do ratowania życia poprzez podawanie w odpowiedniej kolejności ważnych informacji dyspozytorowi pogotowia. Przypomniano także numery telefonów alarmowych.
   Zajęcia były ciekawe i wzbudziły dużo emocji.
   Uratujemy komuś życie, gdy będziemy wiedzieć, jak to trzeba zrobić.
Elżbieta Jusińska, Barbara Mantyk, Aleksander Stachów

fot. Elżbieta Jusińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content