Pasowanie na świetlika

   Dnia 7 października w naszej szkole odbyło się pasowanie na świetlika. Uczniowie pierwszych klas podejmowali różne próby za które otrzymywały brawa, były to m.in próba sprawności fizycznej, próba smaku, próba współpracy, proba wiedzy i próba śmiechu. Po zaliczeniu wszystkich prób uczniowie złożyli ślubowanie. Na koniec “świetliki” zaprezentowały układ taneczny do piosenki “taniec połamaniec”. Naszym świetlikom życzymy dużych sukcesów w szkole i super przyjaciół.
Aleksandra Witkowska
Teresa Kamińska
Stanisława Bałdyga

fot. Aleksandra Witkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content