Pasowanie na czytelnika

   Do grona czytelników biblioteki szkolnej 14 października 2019r. dołączyła klasa 1c, natomiast 21 października klasa 1b, jeszcze wcześniej klasa 1a. Uczniowie posiadają już własne konta biblioteczne i mogą samodzielnie dokonywać wyboru wypożyczeń. Na jeden miesiąc można wypożyczyć 3 książki. Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym “Moja pierwsza książka z biblioteki szkolnej”, który polega na wykonaniu ilustracji dowolną techniką plastyczną do wypożyczonej i przeczytanej książki. Prace zbieramy do 25 listopada. Pięknie dziękujemy uczniom z klasy 7b, którzy pomogli w przeprowadzeniu uroczystości pasowania: Bartkowi Matyjas, Martynie Bieniek, Dawidowi Szczygieł, Klaudii Stańczyk, Ninie Mandziej, Emilii Kalkowskiej, Mai Harasim oraz Milenie Węgrzyn z klasy 5c.
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz-Nalaskowska

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content