„Parle moi” w wykonaniu dziewczyn z 5b

   Grupa uczennic z 5 b: P. Wesołowska, A. Dobrzyńska, A. Muszyńska, M. Cejko, D. Łuczak, M. Jelska i M. Miszkiel popisały się bardzo udanym występem w Zielonej Górze podczas obchodzonych Dni Frankofonii na Uniwersytecie Zielonogórskim w dniu 4 kwietnia 2008. Na zorganizowanym mini-playbacku show dla szkół podstawowych i gimnazjów naszego regionu dziewczyny wykonały piosenkę „Parle moi” (Nadiya) w pomysłowej, własnej aranżacji. Bardzo trafnie naśladowały francuską piosenkarkę, ale dodały również swoje elementy taneczne. Był to nowoczesny taniec z elementami akrobatyki. Występ spodobał się gościom i publiczności, oraz zdobył uznanie jury w składzie: Marc Brudieux (Ambasada Francji), Elżbieta Jastrzębska (UZ) i Laurent Vavon (UZ). Zasłużone I miejsce w konkursie i powrót do Żar z dyplomem, pięknymi nagrodami książkowymi i wielką radością, że udało się wykorzystać szansę, napawa dumą.
   Należy podkreślić entuzjazm i zaangażowanie młodych uczestników konkursu. Dziewczyny pilnie ćwiczyły i stanowiły zgrany zespół. Wielkie brawa!
opiekun K. Szczepaniak

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content