Październik – Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych

   Październik jest miesiącem wyjątkowym, ponieważ jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka szkolna organizuje wiele wydarzeń. Jednym z nich były warsztaty tworzenia książek przeprowadzone w klasach drugich. Uczniowie poznali zawody związane z powstaniem książek, dowiedzieli się co to jest metryczka książki i co najważniejsze sami stworzyli klasową książkę pt. „Różńimisie”. Książka opowiada o różnych misiach radosnych, szczęśliwych, zezłoszczonych, chudych i grubych, mokrych i głodnych, które są wspaniałe, wyjątkowe ze względu na swoje wyjątkowe cechy. Wszystkie misie lubią się i tolerują – mądra książka napisana przez niezwykle mądrych uczniów klas drugich.
Anna Andrukiewicz

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content