Paczka z Włoch

   Do uczniów klasy 4b napisali rówieśnicy z Włoch. Odpisali oni na listy, które otrzymali, a do paczki włożyli mnóstwo prezentów. Oprócz listów, nasi uczniowie dostali włoskie słodycze, zakładki do książki, ołówki, bransoletki, a nawet zabawki. Teraz to nasi czwartoklasiści odpisali na listy kolegów, podsumowując w ten sposób wiedzę z tego roku szkolnego. Zapraszam do obejrzenia filmu.
Izabela MielniczekNa sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content