Ostry Dyżur Literacki

   20 września wybrani uczniowie z klas II i III uczestniczyli w wyjściu do Biblioteki Miejskiej na “Ostry Dyżur Literacki”. Pani doktor, tym razem od literatury dziecięcej, badała zainteresowania czytelnicze każdego ucznia i zalecała ciekawe, inspirujące pozycje książkowe. Dzieci chętnie brały udział w tych niezwykłych zajęciach. Każde z nich otrzymało indywidualną receptę literacką i wróciło do szkoły pełne zapału do wypożyczania książek i ich natychmiastowego ich przeczytania. To był bardzo ciekawy piątek z książką.
Anna Andrukiewicz

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content