Sportowe osiągniecia

Szkolne zawody sportowe w piłkę nożną

   25 września odbyły się szkolne zawody sportowe w piłkę nożną. W piłkarskim turnieju chłopców z klas 4-6 drużyna SP1 zajęła trzecie miejsce. Gratulacje za walkę do końca w trudnych warunkach atmosferycznych.
Aleksander SatchówKoszykarski debiut

   26 września miał miejsce bardzo udany wystąp w II ligowym spotkaniu naszego wychowanka – rocznik 2005 (w maju ukończył 15 lat). Kacper Reczyński w swoim debiucie na II ligowym parkiecie zagrał odważnie i zdobył pierwsze punkty!‼️ Brawo Kacper! Teraz tylko praca, praca, praca, a efekty mogą wszystkich zaskoczyć.

fot Małgorzata Fudali-Hakman

Strzelectwo sportowe

   Maciej Zdebiak z klasy 7 regularnie zalicza świetne wyniki w strzelectwie sportowym. W ostatnią sobotę również zajął medalowe miejsce w otwartych zawodach strzeleckich o Puchar LOK. Zapraszamy także innych uczniów do sekcji strzeleckiej.
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz

Koszykarski Camp z Gortatem

   Nasz uczeń Szymon Sobczak z klasy 4b uczestniczył w Campie Koszykarskim Marcina Gortata, który we wrześniu odbył się w Łodzi 🙂


II miejsce w piłkarskim turnieju

   23 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe. W piłkarskim turnieju chłopców z klas 7-8 drużyna SP1 zajęła drugie miejsce ulegając w finalnym meczu zwycięzcom turnieju zaledwie 1:2. Gratulacje za walkę do końca!
Rajmund Kondratowicz

fot. Rajmund Kondratowicz

Osiągnięcia w tenisie

   Zajęcie II miejsca na podium w turnieju tenisowym Mistrzowstwa Województwa Lubuskiego “Młodzi lubuscy tenisiści 2020”. Kolejne osiągnięcie w tym sezonie to II miejsce w turnieju “Młodzierzowe Mistrzostwa Zielonej Góry”. Oraz zdobyty trzeci juz puchar, medal oraz II miejsce w Ogolnopolskim Turnieju Tenisowym Babolat Eximport Cup Żary 2020.


I miejsce w województwie w szachach

   Michał Bodnar uczeń 2b zajął 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego Juniorek i Juniorów w szachach. Gratulacje!
Aleksander Stachów

fot. Aleksander Stachów

I miejsce w ogólnopolskim wyścigu kolarskim

   Agata Olech uczennica 2a zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Złotoryja (kat. wiekowa 5-8 lat). Gratulacje! 🙂
Aleksander Stachów

fot. Aleksander Stachów

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content