Oliwia i Lena idą od września do Jedynki

   Oliwka i Lena z Niepublicznego Przedszkola “eNCe-peNCe” w Żarach wspólnie z Rodzicami wybrały już swoją szkołę, do której będą uczęszczać od września 2017 r. Jest to Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach. W tym tygodniu były jej dni otwarte i dziewczynki mogły bliżej zapoznać się z nią. Powróciły do przedszkola zachwycone, radosne, pełne optymizmu, że wybrały właściwą szkolę.
 
Dyrektor Przedszkola
Ewa Laskowska

fot. Ewa Laskowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content