Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

   W dniu 10 marca 2016 roku zostały przeprowadzone eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do konkursu przystąpiło osiem żarskich szkół, które we wcześniejszych terminach przeprowadziły eliminacje środowiskowe i wyłoniły swoich reprezentantów na wyższy szczebel. Naszą szkolę reprezentowali następujący uczniowie:
  • Grześkowiak Paweł kl. IVc,
  • Sobków Marta kl. VI b,
  • Szkudlarek Jakub kl. VI b.
   Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 25 pytań. 

   W eliminacjach miejskich udział brały 3-osobowe reprezentacje następujących szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Żar: SP 1, SP 5, SP 8, GM 1, GM2, GM 3, Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Zespół Szkół w Żarach. 
   Zwycięzcą eliminacji miejskich w grupie I – szkół podstawowych – został uczeń ze Szkoły Podstawowej nr 1 – Paweł Grześkowiak.

   Organizatorem konkursu tradycyjnie był Urząd Miejski w Żarach – Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego przy współudziale Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żarach i Komendy Straży Miejskiej. Cenne nagrody indywidualne i zespołowe dla szkół oraz słodki poczęstunek dla uczestników turnieju ufundowała Pani Burmistrz Miasta Żary, zaś rolę gospodarza turnieju pełniła Szkoła Podstawowa nr 5 w Żarach. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów na eliminacjach powiatowych, które odbędą się 18 marca o godz. 10:00 w Komendzie Powiatowej PSP w Żarach.

Pozdrawiam
Małgorzata Kaźmierczak

fot. Małgorzata Kaźmierczak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content