Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasistów OBUT 2011 r.

   Dnia 17 maja 2011roku uczniowie klas trzecich przystąpili do badania umiejętności po I etapie kształcenia. Badanie polegało na wypełnieniu przez uczniów dwóch testów, z których jeden mierzy wiadomości i umiejętności z języka polskiego, a drugi z matematyki. Czas przeznaczony na wypełnienie jednego testu to 45minut. Pomiędzy testami uczniowie mieli 15 minutową przerwę. Wyniki testów będą w czerwcu.

   Powodzenia!

Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content