Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty- 2018

   Uczniowie klas trzecich przystąpili do ogólnopolskiego sprawdzianu. Celem było sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy i umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej i matematycznej. Test pisało 130 uczniów w dwóch dniach – 11 i 12 kwietnia 2018 r. Dziękuję nauczycielom za przygotowanie uczniów do sprawdzianu, a uczniom za to, że rzetelnie podeszli do „pierwszego egzaminu” kończącego I etap edukacyjny. Na efekty czekamy do 15 maja 2018 r.
Z pozdrowieniami
Honorata Kryszewska – wicedyrektor

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content