Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy

   27.04.2017 r. w gmachu LO im. B. Prusa, a następnie na stadionie Syrena, odbyły się wojewódzkie eliminacje 45. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego. Imprezę zorganizował zarząd SKKT Powiatu Żarskiego.
   Uczniowie zmierzyli się z testem wiedzy, a także konkurencjami sprawnościowymi na świeżym powietrzu. Nie obce im były zadania praktyczne z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz rozpoznawanie roślin i miejsc po ilustracjach.
   Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: “Dzikie węże” w składzie: Igor Rybaczek, Damian Lenczyk, Erwin Pakieła oraz “Wilki” w składzie: Paweł Grześkowiak, Paweł Hirsch i Jakub Saniuk. Drużyny dały z siebie wszystko, a jednocześnie dobrze się bawiły!
   Ogłoszenie wyników nastąpi 17 maja w Urzędzie Miejskim w Żarach.
Opiekunowie SKKT
Bożena Masłowska i Joanna Naumik

alt

fot. Joanna Naumik

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content