Ogólnopolski konkurs ZUCH

   Dnia 19 marca 2013 r. uczniowie kl. 1 i kl. 2 po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie ZUCH. Z kl. 1 sprawdzian pisało 15 uczniów pod kierunkiem p. I. Wiącek, a z kl. 2 – 30 uczniów w obecności p. K. Ardelli.
   Sprawdziany konkursowe składały się z 21 pytań. Treść obejmowała elementy edukacji polonistycznej, społeczno – przyrodniczej i matematycznej. Wykonanie zadań wymagało od uczniów ogólnej wiedzy z różnych dziedzin, umiejętności czytania ze zrozumieniem, dobrej koncentracji i odpowiedniego tempa pracy.

Laureatami konkursu ZUCH zostali:
 

 Maciej Jasinowski   1a
 Martyna Góra  1b 
 Kornelia Kostecka  1b 
 Julia Gruchot   2a 
 Aleksandra Micinowska  2a 
   Pozostali uczniowie również wykazali się dużymi umiejętnościami i otrzymali dyplomy uznania. Ogółem w Polsce w ogólnopolskim konkursie ZUCH dla kl. 1 wzięło udział 3 787 uczniów, a w ZUCHu dla kl. 2 – 4 686.
   Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i zachęcamy uczniów do wszechstronnego pogłębiania wiedzy i wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursów.
Kazimiera Ardelli

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content